Cupa "Pion de mai": un test important pentru mici si mari

Concursul lunii mai Cupa ”Pion de mai” se va desfăşura la sediul Şcolii generale nr. 206 (vis-à-vis de sediul clubului nostru), sâmbătă 17 mai 2014.

De la ora 12 îi aşteptăm pe cei mai mici membri ai clubului nostru să îşi încerce forţele la primul lor turneu! Sperăm că premiile puse în joc îi vor motiva pe tot participanţii să fie creativi şi ambiţioşi şi vor atrage la start cât mai mulţi copii!

De la ora 15 sunt invitaţi la joc cei mai experimentaţi membri ai clubului! Concursul lunii mai va reprezenta unul din criteriile de selecţie pentru alegerea celui mai activ şi mai motivat jucător al clubului nostru, în vederea susţinerii financiare al acestuia la Campionatele naţionale de juniori de anul viitor.

Iar premiile, cupele, medaliile şi diplomele vor constitui un impold pentru clasarea pe locuri fruntaşe!

Vă aşteptăm cu drag! Succes! 

Antrenori

mihail-marinth

 

MIHAIL MARIN

 

Mai mult

luiza-marinth

 

LUIZA MARIN

 

Mai mult

 

otilia-baciuth 

 

OTILIA BACIU

 

Mai mult

 

stefan-baciuth

 

STEFAN BACIU

 

Mai mult

 

george-grigoreth.jpg

 

GEORGE-GABRIEL

  GRIGORE

 

Mai mult

 

Copyright © 2014 - 2020 Sah Club Mihail Marin. Toate drepturile rezervate.