Concursul ”Cupa Mărțișorului” – ediția a II-a

Cea de-a doua ediție a concursului "Cupa Mărțișorului" s-a desfășurat în penultimul week-end al lunii martie, adunandu-i la start pe cei mai combativi membrii ai clubului nostru. A fost o întrecere a ambițiilor, dar și a concentrării, care a adus roșii bujori în obrajii micilor participanți. Cei mai experimentați au reușit să se impună, cei mai "novice" au încercat să-i ajungă! Felicitări tuturor participanților, pentru care șahul nu este doar un sport, ci un hobby!

Clasamentul concursului il pututi vedea aici!

Antrenori

mihail-marinth

 

MIHAIL MARIN

 

Mai mult

luiza-marinth

 

LUIZA MARIN

 

Mai mult

 

otilia-baciuth 

 

OTILIA BACIU

 

Mai mult

 

stefan-baciuth

 

STEFAN BACIU

 

Mai mult

 

george-grigoreth.jpg

 

GEORGE-GABRIEL

  GRIGORE

 

Mai mult

 

Copyright © 2014 - 2020 Sah Club Mihail Marin. Toate drepturile rezervate.