Şah şi distracţie pe „Strada BT”

Desantul şahist pe Strada BT şi-a îndeplinit misiunea!

Micii şahisti ai clubului nostru au ocupat toate locurile din faţa tablelor de şah de pe Lipscani şi au facut partide admirabile. Mai mult, nu au lăsat nicio şansă celor care au îndrăznit să-i înfrunte! Şi nu au fost intimidaţi nici de vânt, nici de ploaie!

Mulţumim tuturor celor care au promovat şahul în cadrul complexei acţiuni "Strada BT", care a cuprins evenimente şi activităţi în aer liber - teatru, muzică, dans, şah, divertisment pentru copii, artă şi sport!

                  

                  

 

Antrenori

mihail-marinth

 

MIHAIL MARIN

 

Mai mult

luiza-marinth

 

LUIZA MARIN

 

Mai mult

 

otilia-baciuth 

 

OTILIA BACIU

 

Mai mult

 

stefan-baciuth

 

STEFAN BACIU

 

Mai mult

 

vlad-jianuth

 

VLAD JIANU

 

Mai mult

 

Copyright © 2014 - 2016 Sah Club Mihail Marin. Toate drepturile rezervate.